پرینت

خدمات شرکت صرافی رفاه

خرید و فروش وجوه ارزی

شرکت صرافی رفاه خدمات خرید و فروش وجوه رایج ارزی به صورت نقدی بدون هیچ گونه محدودیت مطابق با مقررات جاری به مشتریان محترم ارائه می نماید. کلیه ارز ها با بهترین نرخ به صورت عمده و خرد در دفتر این شرکت قابل انجام می باشد. جهت رفاه حال مشتریان محترم، امکلن دریافت نرخ از طریق وب سایت و یا به صورت تلفنی فراهم می باشد.
شرکت صرافی رفاه با داشتن سابقه ای درخشان و کادر فنی با تحصیلات عالی قادر به ارائه نرخ رقابتی بدون هیچ گونه واسطه به مشتریان محترم می باشد

ارسال و دریافت حواله ارزی از طریق شبکه کارگزاران

علاوه بر امکان ارسال و دریافت حواله های سویفت، این شرکت قادر به ارسال حواله های مستقیم و غیر مستقیم، مستقل و یا بهرهمند از سیستم سویفت با تکیه بر کارگزاران معتبر بین المللی وجوه ارزی معتبر را در اقصا نقاط دنیا جابجا نماید

خرید و فروش انواع مسکوکات

کلیه مسکوکات رایج طلا و نقره در دفتر صرافی قابل مبادله می باشد.
سكه بهار آزادی از مسكوكات طلای رسمی کشور می باشد و در طول دوران جمهوری اسلامی، این سکه در دو طرح و قطعه های متفاوت با عیایر طلای ثابت 900 در هزار عرضه شده اند.بانك مركزی این سكه‌ها را به صورت سالانه ضرب و از طریق بانك‌های عامل یا صرافی‌های مجاز به بازار ارائه می‌ نمایدد.سکه ها در دو طرح قدیم و جدید و در قطع های نیم، ربغ، تمام سکه و سکه یک گرمی می باشند.
لازم به ذکر است که تفاوتی میان قیمت سکه به حهت تفاوت در سال ظرب آنها وجود ندارد و تنها سکه های ماقبل سال 86 از نظر قیمتی به جهت فاقد بودن اجرت ضرب، ارزان تر می باشند.
در خصوص خرید و فروش سکه بهار آزادی نیز گفتنی است که این شرکت در چارچوب نرخ های مصوب بانک مرکزی جمهوری سلامی ایران عرضه هر نوع سکه طلا و مسکوکات نقره شناخته شده و مورد تأیید را داشته و آمادگی ارائه هر میزان سکه های اهدایی مناسبتهای مذهبی ،جشنهای خانوادگی، جوایز قرعه کشی شرکتها و بانکها و ... را بصورت تضمینی دارد.
دفتر مرکزی شرکت صرافی رفاه واقع درخیابان ولیعصر ، نرسیده به پارک ساعی ، پلاک 2244 ، طبقه اول ، واحد 101 می باشد.

خرید و فروش حواله های ارزی

اگر مایل به ارسال وجوه ارزی به حساب های بانکی خارج از کشور می باشید، این شرکت مفتخر است تا ارسال وجه مورد درخواست شما را بالاترین سطح اطمینان و کیفیت سرویس دهی عهده دار شود.
کلیه نقل و انتقالات از طریق سرویس سویفت در چهارچوب و مقررات قوانین بین المللی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می پذیرد، لازم به ذکر است بر خلاف اکثر صرافی ها، این شرکت توانایی ارسال مبالغ کوچک را نیز از طریق سیستم بین المللی سویفت دارا می باشد، لذا هیچ گونه سقف و یا کف برای ارسال وجه مورد نظر شما وجود ندارد.
مشتریان محترم شرکت صرافی رفاه جهت دریافت حواله های ارزی اقدام به استعلام حساب های ارزی این شرکت در خارج از کشور نموده و نسبت به انتقال وجه به حساب مذکور اقدام نمایند، سپس معادل ریالی وجه ارسالی را از دفتر این شرکت در تهران دریافت نمایند.

صدور حوالجات ارزی از طریق سیستم western union

حواله وسترن یونیون یکی از رواش های بسیار سریع در انتقال مبالغ خرد در جهان می باشد. ارسال این نوع حواله مستلزم دانستن مشخصات فردی ذی نفع مانند نام، نام خانوادگی، محل به صورت سکونت و شماره تماس وی می باشد. انتقال ارز در شبکه تلگرافی وسترن یونیون به صورت ایجاد اعتبار برای گیرنده در شعبه این شرکت در شهر محل سکونت فرد ذی نفع و ارائه وجه به صورت نقدی می‌باشد. کلیه عملیات مربوطه در این روش بیشتر از یک روز به طول نمی انجامد
جهت تمایل به استفاده از این سرویس به منظور دریافت نرخ و غیره، با دفتر شرکت صرافی رفاه تماس حاصل نمایید.

ورود کاربران

تبدیل دلار